< Zpět na aktuality


Náhradní plnění – ideální příležitost ušetřit

Náhradní plnění – pro některé španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo naopak může nakoupit zboží od jiné firmy, která zaměstnává více jak 50% lidí zdravotně postižených. Náhradní plnění nabízíme taky v Akart CZ spol. s.r.o.

ČEKÁ VÁS VÝHODNÁ SPOLUPRÁCE

Jakmile využijete služby, či nakoupíte zboží od naší společnosti, splníte tím zákonnou povinnost a nemusíte zaměstnávat vlastní lidi se zdravotním postižením. Nabízíme kartónové obaly různých druhů i velikostí, s potiskem, formou velkých boxů, kartonových prokladů nebo strojní lepenku.

Výpočty a veškeré další informace najdete zde

OFICIÁLNÍ ZNĚNÍ

Každý zaměstnavatel, který zaměstnává 25 a více zaměstnanců, má podle zákona č. 435/2004 Sb. O zaměstnanosti, povinnost zaměstnávat 4% zaměstnanců se zdravotním postižením (ZP), tj. jeden zaměstnanec z každých 25 zaměstnanců. Pokud je z jakéhokoliv důvodu nezaměstnává, má možnost odebírat výrobky nebo služby od subjektu zaměstnávajícího minimálně 50% lidí se ZP = jako náhradní plnění povinného podílu osob se ZP. Další možností je finanční pokuta.

Široký výběr kartónů a krabic

VYUŽIJTE TĚCHTO VÝHOD

Pokud nakoupíte zboží v Akartu, pak splníte zákonem daný podíl. Získáte užitečné výrobky a praktické služby. Ušetříte na odvodu do státního rozpočtu. Optimalizujete náklady vaší společnosti a předejdete udělení a vymáhání sankcí za neplnění povinného podílu.

--

Kdo chytře šetří, ten má za tři, kontaktujte nás. 

Tým Akart


 
 
 
Kontakty Akart CZ spol. s r.o.

Fakturační adresa
Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

Kanceláře a hlavní sklad
Bystřička 384
756 24 Bystřička

Mobil: +420 774 500 656
Mobil: +420 775 514 529
E-mail: info@akart.cz

Ukaž na mapě
Design, reklama - www.matlocha.cz