< Zpět na aktuality


Připravte se na Vánoce, zvolte naše krabice.

Nebaví tě letní hice? Schlaď se myšlenkou na Vánoce a vyrob si vlastní krabiceKonzultace, krabice, kompletace, expedice, to vše zvládneme, než přijdou Vánoce. Každý potřebuje kartonový obal, který na první pohled zaujme a ochrání. Právě v průběhu léta je ten správný čas na přípravu návrhů a řešení standardních i nestandardních požadavků, než zazvoní Ježíšek.

Nabízíme dárkové krabice bez potisku, ale i s potiskem a speciální povrchovou úpravou. Využíváme technologie tisku i exkluzivní zušlechtění povrchu kartonáže lakováním a laminací. Při přípravách na čas vánoční a s příchodem Nového roku jsou velmi žádané obaly na dárkové sety, ať už se jedná o dárkové krabice na kosmetiku, potraviny nebo jiné zboží. 

Dárkové krabice se vyrábějí z hladké nebo vlnité lepenky. Vybrat si můžete z různých typů kartonových krabic: klopové krabice; krabice s víkem; skládané obaly nebo tvarové výseky; zasouvací obaly; potahované obaly nebo lepené obaly. Nabízíme také vnitřní ochranné fixační obaly, aby vaše dárky byly jako v peřince: mřížky; výztuhy; fixační vložky a další.

Buďte připraveni na Vánoce, rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné konstrukce, materiálu a technologie výroby. Využijte možnosti konzultace a naší široké nabídky výroby krabic na míru. 

Jste firma? 

Optimalizujte náklady vaší společnosti, využijte náhradního plnění a ušetřete na odvodech do státního rozpočtu.

--

Štěstí přeje připraveným na Vánoce, kontaktujte nás. 

Tým Akart


 
 
 
Kontakty Akart CZ spol. s r.o.

Fakturační adresa
Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

Kanceláře a hlavní sklad
Bystřička 384
756 24 Bystřička

Mobil: +420 774 500 656
Mobil: +420 775 514 529
E-mail: info@akart.cz

Ukaž na mapě
Design, reklama - www.matlocha.cz