Novinky

< Zpět na aktuality


Výroba a potisk krabic na pizzu

Potřebujete vyrobit krabice na pizzu? My vám zhotovíme reprezentativní krabice na pizzu, určené pro pohodlný převoz pizzy přímo k zákazníkovi. Námi vyrobené krabice na pizzu jsou dostatečně odolné a v případě zájmu si pizza krabice můžete u nás nechat potisknout vaším firemním logem či jinou grafikou.

Krabice na pizzu se nejčastěji vyrábějí z třívrstvé vlnité lepenky s jemnou vlnou E.
Krabice na pizzu dodáváme v rozloženém stavu, díky čemuž ušetříte na nákladech za přepravu. Jejich složení je snadné, praktické a zabere Vám pouze pár sekund.

Ke složení naší pizza krabice totiž nepotřebujete žádné lepidlo ani lepící pásku, což je velkou výhodou. Krabice na pizzu u nás pořídíte výhodně za nízké pořizovací náklady. Pokud se rozhodnete pro potisk krabice logem vaší pizzerie s adresou a telefonním kontaktem, uděláte na své zákazníky opravdu profesionální dojem a snadno si vás zapamatují.

Můžete se spolehnout, že námi vyrobené krabice na pizzu budou dostatečně pevné a umožní vám bezproblémový převoz pizzy k zákazníkovi. Rádi vyjdeme vstříc vašim přáním a představám. Těšíme se na vás!

 

Kontakty Akart CZ spol. s r.o.
Bystřička 384
756 24 Bystřička

Mobil: +420 774 500 656
Mobil: +420 775 514 529
E-mail: info@akart.cz

Ukaž na mapě
Enjoyed with Digimadi.cz
Enjoyed with Digimadi.cz