Ochranné oděvy a pracovní pomůcky

Pracovní pomůcky

Zastupujeme přední dovozce, výrobce a distributory osobních ochranných pracovních prostředků a pomůcek zajišťujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

V našem sortimentu najdete pracovní oděvy a pracovní oblečení, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách  a na ochranu zraku, sluchu a hlavy.

Naši partneři těží z dlouholetých zkušeností s přímým dovozem zboží z asijských zemí, s vývojem a produkcí vlastní řady pracovních oděvů respirátorů atd.

Co nabízíme

Výrobky prestižních evropských značek jako 3M, ANSELL, ANTICUT, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, SAD a pracovní obuvi BAŤA Industrials. 

Pružnou distribuci zboží i v kusových dodávkách v celé šíři sortimentu.

Služby konsignačního skladu.

Zakázkovou výrobu pracovního oblečení včetně individuálních úprav.

Komplexní služby včetně poradenství  a odborných přednášek lektorů z oboru bezpečnosti práce a užívání osobních ochranných pomůcek.

Na vyžádání zašleme aktuální katalog výrobků.

Náhradní plnění

Poskytujeme náhradní plnění na veškerý sortiment materiálů a služeb a tím přinášíme podstatnou úsporu našim zákazníkům na odvodech, které jsou zákonem stanoveny.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby a snížení nákladů například v rámci dodávek obalových materiálů naší společnosti Akart CZ spol. s r.o.

 
 
Kontakty Akart CZ spol. s r.o.
Bystřička 384
756 24 Bystřička

Mobil: +420 774 500 656
Mobil: +420 775 514 529
E-mail: info@akart.cz

Ukaž na mapě
Enjoyed with Azami.cz
Enjoyed with Azami.cz