Novinky

< Zpět na aktuality


Kartonové krabice na dokumenty

Kromě běžných kartonových obalů se také zabýváme výrobou archivačních krabic. Pro archivování dokumentů jsou vhodné archivační krabice z lepenky, které jsou lehké, skladné a pohodlně se s nimi manipuluje. Dodávají se v rozloženém stavu a jsou okamžitě použitelné, jelikož jejich poskládání zvládne každý.

Archivační krabice se dodávají v rozloženém stavu, což významně snižuje náklady za dopravu. Složení krabic je velice snadné a rychlé. Archivační krabice Akart se pohodlně přenášejí, jednoduše se s nimi manipuluje a mohou se skládat i na sebe.

Vlnitá lepenka je ekologický a 100% recyklovatelný materiál, který vzniká spojením jednoho vlnitého a dvou rovných papírů. Součástí krabic může být odnímatelné víko, díky kterému budou uložené dokumenty chráněné před prachem nebo poškozením.

Archivační krabice vyrábíme na míru dle potřeby zákazníka. K výrobě archivačních krabic využíváme především z 3 vrstvé nebo také z pevnější 5 vrstvé lepenky. Pro snadnou manipulaci a přenášení jsou archivační krabice opatřeny praktickými úchyty.

Kontakty Akart CZ spol. s r.o.
Bystřička 384
756 24 Bystřička

Mobil: +420 774 500 656
Mobil: +420 775 514 529
E-mail: info@akart.cz

Ukaž na mapě
Enjoyed with Azami.cz
Enjoyed with Azami.cz