Novinky

< Zpět na aktuality


Přepravní pevnostní boxy Akart

Vážení zákazníci, v našem sortimentu najdete širokou nabídku přepravních pevnostních boxů. Rádi bychom vám představili krabice ze sedmivrstvé lepenky a euroboxy.

Krabice z vlnité lepenky 7VL jsou vhodné pro přepravu těžkého nebo extrémně křehkého zboží v náročných podmínkách (různé mechanické součástky, průmyslové výrobky, strojní díly apod).

Krabice z vlnité lepenky 7VL vyrábíme dle norem katalogu FEFCO. Přizpůsobeny jsou větší zátěži a díky svým silným stěnám vynikají svojí pevností i velmi dobrou stabilitou.
Krabice z vlnité lepenky 7VL spolu s ochrannými hranami a proložkami nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení produktů. Ideální jsou pro dlouhodobé skladování a pro přepravu nákladu na všech přepravních cestách, a to v železniční, silniční, letecké i námořní dopravě.

Euroboxy se hodí pro skladování a převoz objemnějších a těžších předmětů. Díky své pevnosti a stabilitě jsou přizpůsobeny větší zátěži než běžné krabice. Eurobox má konstrukci klopové krabice bez horních klop. Víko euroboxu se řeší individuálně. Eurobox se vyrábí nejčastěji z 5VL nebo 7VL lepenky. Běžné rozměry euroboxu jsou 1200 x 800 x 900, což je velikost vhodná pro přepravu na EUR paletách. Díky své pevnosti až 1200 kg mohou euroboxy v některých případech nahradit i dřevěné a překližkové bedny. Mezi výhody euroboxů patří také významně nižší pořizovací náklady oproti dřevěným přepravním boxům. Pro zajištění bezpečné přepravy výrobků je vhodné doplnit eurobox výztuhami, speciálními výseky, proložkami nebo fixačními obalovými materiály.

 


KRABICE Z VLNITÉ LEPENKY 7VL KRABICE Z VLNITÉ LEPENKY 7VL
Kontakty Akart CZ spol. s r.o.
Bystřička 384
756 24 Bystřička

Mobil: +420 774 500 656
Mobil: +420 775 514 529
E-mail: info@akart.cz

Ukaž na mapě
Enjoyed with Azami.cz
Enjoyed with Azami.cz